CATIA

CATIA | tvaruje svět, ve kterém žijeme

CATIA je přední světové řešení pro 3D návrh produktů. Umožňuje lídrům světového průmyslu vyvíjet a vyrábět výrobky, které kolem sebe denně vidíme a používáme. Řešení je připraveno pro různá odvětví průmyslu a bere ohled na specifické potřeby. Firmám tak umožňuje zrychlovat vývojový a inovační proces.

CATIA přináší jedinečnou možnost nejen vytvořit model jakéhokoliv produktu, ale učinit tak zejména v kontextu s očekávaným chováním výsledného výrobku. Designéři, konstruktéři, technologové a všichni spolupracovníci si mohou výrobek lépe představit, přesně definovat a reálně tak tvarovat svět, ve kterém žijeme.

PODÍVEJTE SE NA VIDEO

CATIA engineering

CATIA umožní vytvořit jakoukoli 3D sestavu pro celou řadu strojírenských procesů a aplikací:

  • formy pro vstřikování plastů
  • postupové nástroje pro tváření plechů
  • kinematické mechanismy
  • ohýbané součásti
  • kompozity
  • 3D tisk

CATIA obsahuje předdefinované procesy, které pomáhají inženýrům zvýšit produktivitu při navrhování výrobků. A to nejen rychleji dokončenou mechanickou konstrukcí, ale zejména rychlým změnovým řízením nad již vytvořenými daty.

Inženýři se mohou spolehnout na kvalitní nástroje pro modelování a jednoznačně definovat mechanický výrobek včetně 3D kót a funkčních tolerancí.

CATIA design

Design hraje rozhodující roli po úspěšné uvedení nového produktu na trh. Ať se jedná o elektroniku, spotřební zbožní nebo automobily, CATIA pokrývá všechny potřeby na kvalitu návrhu ploch třídy A. Úspěšné jsou ty výrobky, které vyvolávají u zákazníků pozitivní emocionální reakce. Pro přetváření této emoce do tvarů modelu potřebuje kreativní designér špičkové nástroje, které zároveň umožní propojení s technickým oddělením. Jen tak je možné navrhnout krásný, technicky dokonalý výrobek, který vzbuzuje touhu kupovat.

CATIA systems engineering

Vývoj inteligentních výrobků je náročný proces. Vývojáři potřebují integrovaný systém, který jim umožní řídit celý proces vývoje. Požadavky na funkčnost výrobku, definice architektury systému, detailní modelování a simulace složitých celků a programování software, to vše dnes klade na CAD/PLM systém velké nároky. Dassault Systèmes přináší jedinečnou multidisciplinární platformu, která pokryje celý životní cyklus výrobku.

Ozvěte se nám


Bližší informace o tom, jak Vámi vyplněné osobní údaje zpracováváme, naleznete zde.

Související články a aktuality

Sociální sítě