Nástěnka Technodat – moderní přístup k podpoře

3DEXPERIENCE 31. 07. 2020

Nástěnka Technodat představuje moderní přístup k podpoře s maximálním využitím dostupných aplikací od 3DEXPERIENCE. K přístupu nepotřebujete nic víc, než základní licenci 3DEXPERIENCE Collaborative Business Innovator, přesto zde naleznete vše, co potřebujete.

Díky cloudové verzi máte svou podporu přístupnou odkudkoliv a kdykoliv. Tento benefit je oboustranný, a protože i my takto přistupujeme na stejnou nástěnku, dokážeme flexibilněji reagovat na Vaše dotazy a požadavky. Zároveň máte dostupný aktualizovaný obsah o novinkách a zajímavostech z různých odvětví, verzí a rolí 3DEXPERIENCE.
Tato nástěnka ale není pouze o podpoře. Díky ní si můžete udělat obrázek, jak byste sami mohli využít benefity cloudové verze 3DEXPERIENCE a s ní spojené role Collaborative Business Innovator. Zjistíte, jak fungují jednotlivé widgety, jaké skýtají možnosti a co to vlastně widgety jsou.


 

Zeptejte se nás na možnosti připojení do této nástěnky a čerpejte informace o webinářích, licenčních balíčcích a aktualitách ze světa 3DEXPERIENCE.

Odbočme teď od nástěnky Technodat. Zamyslete se nad tím, jak ve firmě uchováváte důležité, citlivé a veřejné informace. Máte svůj intranet, nebo sdílené úložiště na serveru, či pouze nástěnku na chodbě u kantýny?

Nástěnky 3DEXPERIENCE spolu s komunitami neboli 3DSwym, dokážou plně zastoupit tuto funkci. Jednotlivá témata můžete spravovat a zpřístupňovat ostatním uživatelům podle míry důležitosti a bezpečnosti a výsledek přehledně vystavit na nástěnku, kde budou všichni Vaši uživatelé pouze v roli čtenáře. Stejně jako my s Vámi sdílíme naši nástěnku, můžete Vy sdílet tu svoji uvnitř firmy, nebo jako projektovou nástěnku se svými kooperanty a zákazníky.


Zaujala Vás tato informace? Podívejte se na promo video k naší nástěnce a udělejte si sami obrázek, jakým to pro vás může být přínosem a jak využijete svůj přístup do 3DEXPERIENCE k podobným účelům.


Ozvěte se nám


Bližší informace o tom, jak Vámi vyplněné osobní údaje zpracováváme, naleznete zde.

DALŠÍ ZPRÁVY ZE SEKCE: NOVINKY a ČLÁNKY

Sociální sítě