Makra a utility

Dnes a denně se při práci potýkáme s úkoly, které se stále opakují a zabírají nám spoustu času. Právě proto jsme navrhli a vyvinuli makra, která tyto činnosti udělají za vás. Používání maker zvyšuje efektivitu práce, eliminuje chyby a pomáhá snižovat náklady.

Co jsou makra?

Pod pojmem makro si můžeme představit jednoduchou jednoúčelovou aplikaci, která doplňuje, rozšiřuje a automatizuje základní funkcionalitu systému. V našem pojetí jsou makra spíše utilitami, jednoúčelovými aplikacemi, které se snaží kromě samotné funkčnosti přinést uživateli komfort a uživatelskou přívětivost, na kterou je zvyklý z běžných aplikací Windows. Proto makra vyvíjíme na platformě .NET, která nám tato rozšíření umožňuje implementovat.

Důvody, proč využívat makra:

  • pomáhají výrazně ušetřit čas a eliminovat chyby, což pomáhá snižovat náklady a zvyšovat produktivitu
  • automatizují rutinní úlohy a dávají pracovníkům větší časový prostor k tvůrčí činnosti

Jaká makra nabízíme?

V našem portfoliu naleznete hotová makra, která reagují na časté požadavky našich zákazníků a řeší opakující se úlohy. Tato makra jsou použitelná okamžitě, nebo po konfiguraci pomocí konfiguračních souborů. Aktuální katalog maker pro CATIA si můžete stáhnout zde, seznam a popis maker pro Engineering Base naleznete zde.

Potřebujete vlastní makra?

Zabýváte se specifickou činností, kterou potřebujete zautomatizovat, a žádné z maker v katalogu tuto oblast neřeší? Líbí se vám makro z katalogu, ale potřebovali byste pozměnit nebo rozšířit jeho funkčnost dle potřeb vaší firmy? Řekněte nám, co má vaše makro umět a jak se má ovládat. Naši odborníci provedou analýzu, která ukáže, zda jsou vaše požadavky splnitelné. Následně makro vytvoříme, společně s vámi otestujeme a nasadíme.

Potřebujete makra dále rozvíjet?

I s tím počítáme. Dostanete od nás nejen odladěné a funkční makro, ale i technickou podporu na sjednané období a možnost dále makro vylepšovat rozvíjet podle vašich požadavků.

Kontaktujte nás


Bližší informace o tom, jak Vámi vyplněné osobní údaje zpracováváme, naleznete zde.

Sociální sítě