Makra a utility

Dnes a denně se při práci potýkáme s úkoly, které se stále opakují a zabírají nám spoustu času. Právě proto jsme navrhli a vyvinuli makra, v komplexnějších případech utility, která tyto činnosti udělají za vás. Používání maker nebo utilit zvyšuje efektivitu práce, eliminuje chyby a pomáhá snižovat náklady.

 

Co je to utilita?


Pod pojmem utilita si lze představit aplikaci, která doplňuje, rozšiřuje a automatizuje základní funkcionalitu systému. V našem pojetí se utility snaží kromě samotné funkčnosti přinést uživateli komfort a uživatelskou přívětivost, na kterou je zvyklý z běžných aplikací Windows. Proto je vyvíjíme na platformě.NET, která nám tato rozšíření umožňuje implementovat. Díky tomu mají naše utility vzhled klasických Windows desktopových aplikací.
 

Co je makro?

Pod pojmem makro lze v našem případě představit zautomatizovaný postup, který se vykoná po kliknutí na ikonu. Makra jsou napsaná v jazyce VBA (Visual Basic for Applications) a lze tímto způsobem automatizovat méně komplexní procesy.

 

Důvody, proč využívat utility a makra:

  • pomáhají výrazně ušetřit čas a eliminovat chyby, což pomáhá snižovat náklady a zvyšovat produktivitu
  • automatizují rutinní úlohy a dávají pracovníkům větší časový prostor k tvůrčí činnosti

 

Jaké utility a makra nabízíme?

V našem portfoliu naleznete hotová makra, která reagují na časté požadavky našich zákazníků a řeší opakující se úlohy. Tato makra jsou použitelná okamžitě, nebo po konfiguraci pomocí konfiguračních souborů. Aktuální katalog utilit a maker pro CATIA si můžete stáhnout zde, seznam a popis maker pro Engineering Base naleznete zde.

 

Potřebujete vlastní utilitu nebo makro?

Zabýváte se specifickou činností, kterou potřebujete zautomatizovat a žádná z našich aplikací v katalogu tuto oblast neřeší? Líbí se vám utilita nebo makro z katalogu, ale potřebovali byste pozměnit nebo rozšířit jeho funkčnost dle potřeb vaší firmy? Řekněte nám, co má vaše utilita nebo makro umět a jak se má ovládat. Naši odborníci provedou analýzu, která ukáže, zda jsou vaše požadavky splnitelné. Následně aplikaci vytvoříme, společně s vámi otestujeme a nasadíme ve vaší firmě.

 

Potřebujete vaše řešení dále rozvíjet?

I s tím počítáme. Dostanete od nás nejen odladěnou a funkční utilitu, ale i technickou podporu na sjednané období a možnost dále utilitu vylepšovat a rozvíjet podle vašich požadavků.

 

PROHLÉDNĚTE SI NĚKTERÉ Z NAŠICH UTILIT

 

 

 

Kontaktujte nás


Bližší informace o tom, jak Vámi vyplněné osobní údaje zpracováváme, naleznete zde.

Sociální sítě