Minerva Boskovice

Tradiční výrobce průmyslových šicích strojů pro obuvnický, kožedělný a automobilový průmysl je členem německé skupiny firem Dürkopp Adler. Průmyslové šicí stroje jsou vyvíjeny na platformě 3DEXPERIENCE společnosti Dassault Systèmes impementované firmou Technodat.

Přínosy

  • Pokročilé NC programování

    3DEXPERIENCE řešení a DELMIA jako odpověď na nutnost použití nových pokročilých víceosých soustružnických a frézovacích technologií.


  • Snížení tvorby nových dílů

    Vyhledávání a data mining v konstrukci významně šetří tvorbu nových konstrukčních dílů a geometrií při vývoji nových prototypů šicích strojů.


  • Intenzivní spolupráce s Dürkopp Adler

    Zrychlení inovačního cyklu a tvorba komplexních zařízení a linek přimělo Dürkopp Adler Group k rozhodnutí o přechodu celé skupiny firem na jednotnou 3DEXPERIENCE platformu.„Minerva Boskovice používá CAD systém CATIA od roku 2000. Aby zvládla implementaci tohoto softwaru vybrala si jako spolupracovníka firmu Technodat. Toto se ukázalo jako správné rozhodnutí, protože firma Technodat se ukázala jako spolehlivý partner, bez kterého si nedokážeme další spolupráci představit.“

František HrdaCEO


Ozvěte se nám

Máme čtvrt století zkušeností s řešeními, která našim zákazníkům usnadňují práci. Umíme jim naslouchat a vyjít vstříc maximu jejich požadavkům. Protože jsou nároční, pomáhají nám držet se na špici v oboru a poskytovat služby na světové úrovni. Můžete mezi ně patřit i vy.

Stanislav VykoukalObchodní ředitel

+420 571 894 325

stanislav.vykoukal@technodat.eu

Sociální sítě