BRM AERO

Rodinná společnost BRM AERO s.r.o. se zabývá výrobou letadel Bristell. Svým klientům nabízí sestavení a realizaci všech typů modifikací přesně podle přání zákazníka. Společnosti klade důraz na inovace a věnuje se nepřetržitému vývoji. Záruka a pozáruční servis jsou pro BRM AERO vnímány jako standart.

Přínosy

  • Ochrana dat a know-how

    3DEXPERIENCE “Engineered To Fly“ ochraňuje data, know-how a procesy specifické pro výrobce letadel.


  • Přínosy ve vývoji a výrobě

    3DEXPERIENCE řešení pomáhá navrhovat a vyrábět tvarované díly z plechu specifické pro letecký průmysl a to díky funkcionalitě CATIA Developed Shapes s přínosy ve vývoji a výrobě.


  • Snížení nákladů na implementaci a infrastrukturu

    3DEXPERIENCE řešení spojuje 3D nástroje s customizovaným PLM řešením v jedné instalaci, což společně s řešením NA CLOUDU významně snižuje celkové náklady.


Rozhovor s Milanem Bříštělou

 

Podívejte se na video


„Firma BRM Aero používá při vývoji letadel systém CATIA na 3DEXPERIENCE Platformě v cloudové verzi. To umožnilo urychlit proces vývoje letounu a jeho přechod do sériové výroby. Volba cloudové verze firmě ušetřila náklady na implementaci a infrastrukturu.“

Ing. Milan BříštělaZakladatel a jednatel firmy BRM AERO, s.r.o.


Ozvěte se nám

Máme čtvrt století zkušeností s řešeními, která našim zákazníkům usnadňují práci. Umíme jim naslouchat a vyjít vstříc maximu jejich požadavkům. Protože jsou nároční, pomáhají nám držet se na špici v oboru a poskytovat služby na světové úrovni. Můžete mezi ně patřit i vy.

Stanislav VykoukalObchodní ředitel

+420 571 894 325

stanislav.vykoukal@technodat.eu

Sociální sítě