Zahájení obchodní spolupráce s firmou ZEZ SILKO

elektro Engineering Base ELCAD 02. 11. 2016

Firma Technodat Elektro nepřestává být aktivní na poli rozšiřující spolupráce a navazování nových obchodních vztahů s výrobci elektro komponent.

Tato spolupráce v oblasti tvorby databank výrobků přináší nejen konkurenční výhodu pro obě zúčastněné strany, ale hlavně napomáhá projektantům při vytváření jejich projektů v projekčních nástrojích ELCAD/AUCOPLAN a Engineering Base.

Uživatelé systémů si takto nyní mohou jednoduše zvolit při návrhu projektů výrobky od společnosti ZEZ SILKO a pomocí několika kliknutí začlenit do svých projektů výrobku spolu s jejich technickými parametry. Databanky jsou vytvořeny v českém jazyce, takže maximálně usnadňují následné použití dokumentace.

Široký záběr aktivit:

Společnost ZEZ SILKO, s.r.o. je předním výrobcem výkonových kondenzátorů, kompenzačních a filtračně kompenzačních zařízení NN a VN v České republice. Zajišťuje komplexní služby související s kompenzací účiníku. Nabízí změření parametrů v síti, zpracování projektů, výrobu a uvedení zařízení do provozu. Dodává rovněž komponenty potřebné pro zajištění požadovaného účiníku, pro měření a regulaci elektrické energie.

Modelové řady přístrojů

V rámci úvodní spolupráce Technodat připravil vybrané řady nejpoužívanějších typů kompenzačních kondenzátorů a hradících tlumivek.

Další informace a přístup pro stáhnutí naleznete zde.

Ozvěte se nám


Bližší informace o tom, jak Vámi vyplněné osobní údaje zpracováváme, naleznete zde.

DALŠÍ ZPRÁVY ZE SEKCE: NOVINKY a ČLÁNKY

Sociální sítě