Workshopy CATIA V5

školení 25. 02. 2021

Pokud vyvíjíte nebo vyrábíte ve strojírenství, určitě chcete pracovat moderně a sofistikovaně. Připravili jsme pro vás sérii zajímavých workshopů, které budou plné ukázek, triků a rad. 

Workshopy budou probíhat formou aktivní prezentace, proto nepotřebujete vlastní licence.

Vyberte si z následující nabídky a registrujte se prostřednictvím formuláře.

  • Workshopy budou probíhat prostřednictvím aplikace Zoom.
  • Čas konání vždy 13:00 - 15:00 hod. 
  • Účast na workshopu je zdarma.

Možná jste nestihli webinář, obsahující více informací o programu workshopů.  Můžete si jej prohlédnout zde.

 

Vyrábějte bez výkresů

Zbavte se papírových výkresů ve výrobě. Zaneste všechny důležité rozměry, tolerance a úpravy povrchů do 3D modelu a usnadněte tak pochopení složitých tvarů pracovníkům ve výrobě. Zefektivněte přípravu obrábění zavedením barevného standardu technologických prvků ve firmě a zkraťte tak čas strávený tolerováním poloh, přesností a odchylek.

Termín: 9. 3. 2021

Lektor: Pavel Svoboda

 

Tvořte 3D pomocí smart components

Chytré komponenty jsou prvky, které se parametricky mění, tvoří firemní knihovnu a vycházejí z vašich vlastních dat. Tyto prvky usnadní práci vývoji, výrobě i auditům. Chytré komponenty umožňují naprogramovat chování dílů a sestav dle daných pravidel, reakcí a podmínek. Standardizace je synonymem pro vysokou efektivitu práce.

Termín: 10. 3. 2021

Lektor: Milan Minárik

 

Využití reverzního inženýrství

Chcete digitalizovat váš výrobek? Jednoduše vymodelovat díl z dat získaných 3D skenerem? Reverzní inženýrství vám v tomto pomůže. Takto digitalizované výrobky se využívají pro porovnání výsledných výrobků vůči původnímu modelu ať už v oblasti lisování, vstřikování nebo 3D tisku.

Termín: 11. 3. 2021

Lektor: Pavel Svoboda

 

Efektivní tvorba lisovacího nástroje

Navrhujete, vyrábíte a revidujete lisovací nástroje? Jste si jisti, že využíváte plnou funkcionalitu, kterou máte pro svou práci dostupnou? Ponořte se s námi hlouběji do této problematiky a objevte funkcionality, které vaši práci ještě více zefektivní.

Termín: 16. 3. 2021

Lektor: Pavel Svoboda

 

Sjednocení uživatelského prostředí v CATIA V5

Na tomto workshopu ukážeme výhody jednotného nastavení uživatelského prostředí v celé firmě a možnost jeho rozšíření o makra, která automatizují a standardizují opakovanou činnost uživatelů. Jednotné prostředí zvýší efektivitu práce a uspoří celkový čas při tvorbě projektu.

Termín: 17. 3. 2021

Lektor: Pavel Svoboda

 

Metodika tvorby šablon dílů a sestav

Používáte vlastní CATIA šablony? Ať se jedná o díl, sestavu nebo výkres, díky šablonám začínají všichni uživatelé projekt za stejných podmínek s již předchystanými atributy (parametry typu hmotnost, polotovar, ... do razítka aj.), které by jinak museli vždy vytvářet a vyplňovat ručně.

Termín: 18. 3. 2021 

Lektor: Milan Minárik

 

Efektivní použití funkcí pro morphing

Morphing je moderní řešení deformací a předdeformací nejen vstřikovaných, lisovaných nebo 3D tištěných dílů. Ukážeme vám, jak lze přizpůsobit data tak, aby vyrobený tvar odpovídal vašim požadavkům. Sníží se tím počet iterací návrhů nástroje nebo nepovedených 3D výtisků, což vede k úspoře nemalých nákladů a času stráveného při přípravě výroby.

Termín: 23. 3. 2021

Lektor: David Gajdůšek

 

Efektivní tvorba vstřikovacích forem

Pracujete efektivně? Neztrácejte čas tvorbou a modifikací dělících rovin, dutin a rámů základními funkcemi. Využijte funkce, které se na toto specializují.

Termín: 23. 3. 2021

Lektor: Pavel Svoboda

 

Pro své dotazy můžete využít tyto kontakty:

Irena Sedláčková
+420 735 794 166
skoleni@technodat.eu

 

DALŠÍ ZPRÁVY ZE SEKCE: NOVINKY a ČLÁNKY

Sociální sítě