Webinář: Plně vybavené vývojové pracoviště – CATIA V5 Excellence

CATIA semináře 12. 06. 2017

Balíčky CATIA Mechanical Engineer Excellence a Mechanical & Shape Engineer Excellence jsou cestou, jak posunout vaše konstrukční a technologická pracoviště na vyšší úroveň.

Hlavní přínosy:

 • zkrácení procesu vývoje výrobku
 • přístup ke kompletním informacím přímo ve 3D
 • opětovné využití a možnost vylepšení existující 3D dokumentace
 • rozšíření modelů o sofistikované a složité tvary
 • načítání dat bez ztrát přesnosti
 • snížení potřeby tvorby fyzických prototypů
 • spolupracujte a spravujte data v rámci týmu

Jedná se o výhodná řešení, která jsou shodná pro všechna konstrukční a technologická pracoviště. Základní konfigurace je rozšířena o dalších 6 balíčků v případě CATIA Mechanical Engineer Excellence a 8 u Mechanical & Shape Engineer Excellence.

Tyto výhodné konfigurační balíčky přináší následující funkcionalitu:

CATIA Team PLM on 3DEXPERIENCE (CAT3DX) – Základní konfigurace CATIA V5 rozšířena o modul pro přístup do PLM pro správu dokumentace a účasti na workflow a modul propojení s PLM databází.

Molded Product Creation (MPE) - Balíček s rozšiřující funkcionalitou pro pokročilou tvorbu geometrií, prvků a sestav a tvorbu plastových výlisků.

Fabricated Product Creation  (FPE) – Obsahuje speciální nástroje pro lisované, válcované a ohýbané díly a nástroje pro práci se svažovanými konstrukcemi.

Jigs & Tooling Creation (JTE) - Usnadňuje tvorbu lineární a zakřivené struktury a obsahuje sadu nástrojů pro návrh jakýchkoliv formovacích nástrojů.

Technological Specifications Review (TRE) - Umožňuje zobrazení a vizualizace výstupů z FEM analýz s možností generování detailních reportů, rozšířenou podporu sdílení dat s partnery s možností ochránit důležité informace pomocí filtrování modelu a odstranění citlivých informací, pokročilé zobrazení kót a tolerancí v kontextu 3D modelu s možnostmi jejich filtrování a dotazování a vizualizace a procházení 3D NC operací a modelů obsažených v obráběcích procesech z CV5 a CV4. Obsahuje také nástroj pro detailní zobrazení technologických spojů vytvořených v CATIA Automotive Body-In-White s možností filtrování a navigace v geometrii dle parametrů.

Animated Product Review (PRX) - Nástroje pro tvorbu kinematických mechanismů a jejich následné analýzy, pokročilé kontroly kolizí v rámci velkých sestav dílů s maticovým vyhodnocením a verifikací jednotlivých kolizí a tvorbu animací hlavně pro potřeby montáže a demontáže.

3D Master (FTX) - Rozšiřuje funkcionalitu pro editaci tolerancí a anotací přímo ve 3D prostředí a je základem tzv. bezvýkresové výroby.

Mechanical Shape Optimization (HCX) - Balíček s rozšiřující funkcionalitou pro oblast tzv. Morphing.

Free Style Shape Design (FSX) - Balíček plošných nástrojů pro dynamickou tvorbu stylizovaných tvarů a jejich následnou estetickou deformaci zahrnující rovněž nástroje pro analýzu ploch v reálném čase a řízení křivosti a tečnosti.

 

Zveme Vás na informační webinář zaměřený na možnosti a přínosy pořízení pracovišť CATIA V5 spolu s platformou 3DEXPERIENCE, program výhodných balíčků CATIA Excellence a jejich migrace.

 

Agenda webináře:

 • představení CATIA Excellence programu
 • popis jednotlivých balíčků CATIA Mechanical Engineer Excellence
 • popis jednotlivých balíčků Mechanical & Shape Engineer Excellence

Výhody webináře:

 • žádné cestování, i přesto interakce s přednášejícím a především informace podložené dlouholetým know-how
 • stačí mít k dispozici přístup na internet a VoIP
 • předpokládaný čas trvání 30 minut, účast zdarma

Termín: 30. 6. 2017 v 10.00 hodin, registrace možná do 29. 6. 2017.

Napište si o záznam z webináře


Bližší informace o tom, jak Vámi vyplněné osobní údaje zpracováváme, naleznete zde.

DALŠÍ ZPRÁVY ZE SEKCE: NOVINKY a ČLÁNKY

Sociální sítě