Více než 20leté propojení na SAP

elektro Engineering Base 25. 10. 2016

Vývoj od prvního certifikovaného rozhraní, až po nejmodernější „big data“ aplikaci.

Nyní je tomu již 20 let, kdy AUCOTEC uvolnil první certifikované rozhraní mezi jeho CAD aplikací a systémem SAP.

Všechny základní funkce byly k dispozici již v roce 1996: od importu, až po přidávání materiálu systému ELCAD prostřednictvím aktualizace atributů, například cen do seznamu použitého materiálu jak ve fázi návrhu, tak i v provozu.

Unikátní hloubka

Během roků byla provedena velká řada vývojových cyklů, zahrnujících velmi těsné napojení na systém SAP do databázově řízené platformy Engineering Base (EB). Bernd cHöpner, vedoucí oddělení rozvoje firmy Böwe Systec, jež je významným zákazníkem firmy AUCOTEC, během představování systému EB hovořil o „unikátní hloubce" integrace po dokončení implementace tohoto řešení.

Uživatel již nepozná, že odchází „z jeho" systému. Přepínání mezi systémy, stejně jako nepříjemné přihlašovací procesy, jsou nyní pro něj minulostí. „Převážně automatizované vytváření seznamů materiálů a kontrola dokumentů přímo z EB nejen šetří čas, ale také zvyšuje kvalitu našich uložených dokumentů." Uvedl Höpner.

Integrované řešení

Engineering Base nyní slouží jako „jediný zdroj aktuálních dat" pro prediktivní údržbovou aplikaci SAPu postavenou na základě systému HANA. Pomocí této integrace je možné bez dalších prací provádět potřebné analýzy nad obrovským množstvím dat, které jsou neustále aktuální.

„Inovativní řešení ze SAPu hraje důležitou úlohu také při provádění úkonů souvisejících se 4. průmyslovou revolucí. Zákazníky je široce využíváno také pro zpracování velkého objemu dat a „Internet věcí" (IoT).

„Naši odborníci na integraci budou nadále zajišťovat implementaci tohoto konceptu rovněž pro ERP systém z pohledu integrace mezi-procesních řešení provázaných na systém SAP", říká produktový manažer společnosti AUCOTEC, Norbert Ott.

Ozvěte se nám


Bližší informace o tom, jak Vámi vyplněné osobní údaje zpracováváme, naleznete zde.

DALŠÍ ZPRÁVY ZE SEKCE: NOVINKY a ČLÁNKY

Sociální sítě