Technodat Elektro se opět účastnil národní konference ČK CIRED 2019

elektro Engineering Base RUPLAN 22. 11. 2019

Konference ČK CIRED je jednou z nejvýznamnějších událostí v oblasti distribuce elektrické energie a v letošním roce se jí zúčastnilo více jak 700 techniků a odborníků.  23. ročník se opět konal v jihočeském městě Tábor ve dnech 5. - 6. 11. 2019.

Součástí národní konference je i menší výstavní prostor, kde se mezi vystavovateli zařadila i naše společnost Technodat Elektro.

Těší nás zájem a živé diskuse u našeho stánku k tématům automatizované tvorby elektro dokumentace elektrických stanic, nebo zjednodušení procesu odevzdání a připomínkování dokumentace staveb prostřednictvím platformy Engineering Base. Časté dotazy také směřovaly do oblasti využití webových a mobilních aplikací k prohlížení provozní dokumentace.

Setkali jsme se s řadou našich zákazníků a uživatelů systému RuplanEngineering Base a jsme rádi i za nové kontakty a podněty k další spolupráci. Považujeme naši účast za úspěšnou, neboť konference ČK CIRED je jedinečné setkání odborníků na „jednom místě“ zejména z České a Slovenské republiky.

Ozvěte se nám


Bližší informace o tom, jak Vámi vyplněné osobní údaje zpracováváme, naleznete zde.

DALŠÍ ZPRÁVY ZE SEKCE: NOVINKY a ČLÁNKY

Sociální sítě