Spolupráce mezi ELKO EP a TECHNODAT

elektro Engineering Base ELCAD 02. 12. 2016

Prohloubení dlouhodobé spolupráce a podpory systému ELCAD/AUCOPLAN a nově i Engineering Base.

Na základě oboustranné dohody o spolupráci jsou nyní v obou projekčních systémech ELCAD/AUCOPLAN a Engineering Base k dispozici databanky přístrojů firmy ELKO EP. Připravená data pokrývají oborová řešení pro průmyslové elektroinstalace a také pro výstavbu inteligentních domovních instalací, které jsou v dnešní době nedílnou součástí moderních obytných i kancelářských prostorů.

Společnost ELKO EP se sídlem v Holešově je na trhu elektroinstalací již 21 let. Po celou dobu se v jejím sortimentu nachází pestrá škála přístrojů pro domovní i průmyslové elektroinstalace. V posledních několika letech zaznamenala dynamický rozvoj také oblast inteligentních elektroinstalací, ve které společnost již sedm let vyvíjí a uvádí na trh systém iNELS smart home solutions. Tak, jako v oblasti modulových přístrojů, tak i v inteligentní elektroinstalaci je lídrem na trhu.

Sortiment firmy ELKO EP je rozdělen do tří produktových řad - relé (klasické modulové přístroje), iNELS RF Control (bezdrátový systém) a iNELS BUS system (sběrnicový sytém). V rámci technické podpory došlo k aktualizaci databanky pro sortiment relé a nově je připravena databanka pro sortiment iNELS řady RF Control i BUS system. Data můžete získat na stránkách technické podpory spol. TECHNODAT nebo výrobce ELKO EP. Databanky jsou připraveny ve formátu pro klasický elektro CAD/CAE nástroj ELCAD/AUCOPLAN i nově nastupující platformu Engineering Base.

Ozvěte se nám


Bližší informace o tom, jak Vámi vyplněné osobní údaje zpracováváme, naleznete zde.

DALŠÍ ZPRÁVY ZE SEKCE: NOVINKY a ČLÁNKY

Sociální sítě