Společnost ZAT modernizuje svůj projekční software

elektro Engineering Base 21. 02. 2019

ZAT a.s. je český dodavatel inteligentních systémů a výrobce řídicích systémů pro energetiku a průmysl s realizací dodávek ve více než 60 zemích světa. Svůj řídicí systém SandRA (Safe and Reliable Automation) nasazuje v náročných průmyslových aplikacích se zaměřením na bezpečnost a dlouhou životnost řídicího systému. Je uznávaným dodavatelem u nás i ve světě zejména v oborech jaderné energetiky, klasické energetiky, povrchové těžby a dopravy surovin, plynárenství, dopravy a průmyslových procesů.

Ve vývoji svého řídicího systému se zaměřuje na uplatnění nových prvků Průmyslu 4.0 a vývoj IoT technologií. Současně inovuje své interní systémy. V rámci toho byl v loňském roce spuštěn projekt nasazení nového projekčního software Engineering Base. Jeho součástí je i postupné zavádění Engineering Base do jednotlivých oddělení a integrace na firemní IT aplikace a procesy.

Společnost ZAT si od této investice slibuje postupné sjednocení projekčních procesů napříč firmou, zefektivnění a zrychlení práce a uživatelskou přívětivost systému. Výsledkem má být lepší koordinace projektů, zkrácení doby na zpracování a změny v dokumentaci a lepší podpora výroby a servisu elektrických zařízení.

Engineering Base je moderní platforma postavená na centrální databázi, která pomáhá zákazníkům inovovat jejich procesy v oblasti tvorby a zpracování procesní, elektro a MaR dokumentace. Kombinací moderní IT architektury a vhodné implementace Engineering Base tak lze dosáhnout vyšší efektivity ve vývoji, projekci a servisu a získat tak značnou konkurenční výhodu.

 

Ozvěte se nám


Bližší informace o tom, jak Vámi vyplněné osobní údaje zpracováváme, naleznete zde.

DALŠÍ ZPRÁVY ZE SEKCE: NOVINKY a ČLÁNKY

Sociální sítě