Slavia Production Systems úspěšně využívá platformu 3DEXPERIENCE

o nás 10. 05. 2019

Firma Slavia Production Systems a.s. působí na trhu už od roku 1998 a je významným dodavatelem komplexních zařízení pro sváření, opracování a montáž. Na návrh svých výrobků používají systémy CATIA V5 a Inventor. Jejich hlavními zákazníky jsou automobilky a jejich subdodavatelé, výrobci stavebních strojů, polní technika a také výrobci vlaků a letadel.

Slavia Production Systems je součástí holdingu Chropyňská group a byla vybraná pro realizaci pilotního projektu a otestování možností tohoto řešení jako jednotné komunikační platformy. Projekt odstartoval v roce 2016, kdy Technodat spolu se svým partnerem Technia začali s implementací platformy 3DEXPERIENCE. Jednou z nezbytných podmínek bylo vyřešení propojení s používáným podnikovým informačním systémem SAP Business One.

Do projektu byla zapojena nejen konstrukční, ale i výrobní divize. Společným zájmem bylo vyřešit přenos konstrukčních údajů do systému řízení výroby SAP Business One a také umožnit přístup ke konstrukčním datům.

Platforma 3DEXPERIENCE se ukázala jako vyhovující řešení. Jejím zavedením se ve společnosti Slavia Production Systems podařilo:

  • zefektivnit proces návrhu součástky
  • snížit počet rutinních činností
  • zpřehlednit plánování úloh na projektu od počátku konstrukčního návrhu až po finální montáž
  • integrovat platformu 3DEXPERIENCE s výrobním systémem SAP

Společný projekt implementace ještě výrazněji prohloubil partnerství firem Slavia a Technodat. To potvrdil i Ing. Michal Kucej, ředitel divize Engineering, když řekl: ,,Společnost Technodat je pro nás dlouhodobým a stabilním partnerem, se kterým vyvijíme řešení podporující efektivitu konstruování a programování NC strojů."

Podívejte se na video o implementaci 3DEXPERIENCE řešení ve Slavia Production Systems a.s.

DALŠÍ ZPRÁVY ZE SEKCE: NOVINKY a ČLÁNKY

Sociální sítě