Setkání odborníků v oblasti automatizace, digitalizace a robotizace

o nás 26. 11. 2018

Jihočeský vědeckotechnický park ve spolupráci s hospodářskou komorou pořádal v úterý 20.11.2018 přeshraniční česko-německé setkání odborníků v oblasti automatizace, digitalizace a robotizace. Technodat byl u toho.

Na akci jsme byli pozváni jako odborný integrátor digitalizace firemních procesů, zastupující oblast návrhu a vývoje výrobků. Měli jsme možnost krátce představit nejnovější firemní trendy při řízení životního cyklu výrobků, jako je řízení robotů, sociální komunikace, digitální dvojče a jednotná platforma.

Velký důraz byl u řečníků kladen především na cloud a zabezpečení dat. Setkání přispělo k navázání nových kontaktů na významné firmy a instituce. Potkali jsme se např. s jednatelem společnosti Greiner či s předsedou představenstva Jihomoravského clusteru industry 4.0, se kterým nyní jednáme o možné součinnosti na jejich lednovém projektu „analýzy připravenosti firem na digitální transformaci“, kde chceme využít naše zkušenosti z BVA analýz.

Všechny přednášky byly simultálnně česko-německy překládány. Jednalo se o jedno ze série setkání při projektu pohraniční region 4.0 – spolu.digitálně.utvářet“

Podívejte se na reportáž

Ozvěte se nám


Bližší informace o tom, jak Vámi vyplněné osobní údaje zpracováváme, naleznete zde.

DALŠÍ ZPRÁVY ZE SEKCE: NOVINKY a ČLÁNKY

Sociální sítě