Roman Lisičan jednatelem Technodat, CAE-systémy s.r.o.

15. 10. 2021

Jak jsme informovali v tiskové zprávě na konci roku 2020, Roman Lisičan vstoupil v listopadu 2020 jako společník holdingové firmy Technodat. Došlo tak k završení příprav na předání skupiny Technodat směrem k Romanovi Lisičanovi jakožto budoucímu majoritnímu vlastníkovi.

Aleš Kobylík, který nenašel v okruhu rodinných příslušníků svého nástupce, zůstane trvale společníkem a bude minimálně v nejbližších pěti letech zapojený do řídících, plánovacích a kontrolních funkcí napříč skupinou firem.

Tento proces má logické pokračování, když se Roman Lisičan stal v roce 2021 druhým jednatelem holdingové firmy Technodat, CAE-systémy s.r.o., kde Aleš Kobylík zůstává i nadále jako jednatel. Roman Lisičan postupně nahradí Aleše Kobylíka jakožto jednatele v dceřiných společnostech, což se už stalo ve firmě Technodat Engineering s.r.o. a bude to pokračovat v dalších dceřiných firmách.

Velmi dobré výsledky za rok 2020 a také v první polovině roku 2021 dokládají, že výše avizované změny jsou krokem správným směrem.

DALŠÍ ZPRÁVY ZE SEKCE: NOVINKY a ČLÁNKY

Sociální sítě