Přínosy při nasazení platformy EB v praxi u firmy menší velikosti

elektro Engineering Base 29. 06. 2017

Společnost ART Žarnovica, s.r.o. vznikla v roce 2002 a od svého začátku se orientuje na průmyslovou automatizaci se zaměřením na specializované řídicí systémy pro důlní lokomotivy a na zařízení do výbušného prostředí.

ART Žarnovica spolupracuje s mnoha mezinárodními značkami (např. Doosan Bobcat Manufacturing, Dekona, Johnson Controls, Hanil E-hwa  …) a pohybuje se v průmyslu, kde každý výrobní a vývojový den má svojí ohromnou cenu a na dodavatele klade velké nároky. Proto se Ing. Jozef Šuriansky rozhodl snížit závislost společnosti na svých subdodavatelích a poskytovat trhu komplexnější službu v kratším čase. Jedním z úkolů v této vizi byl také nákup SW nástroje pro tvorbu elektro dokumentace.

Úkolem při výběru tohoto SW nástroje bylo nasadit takový software, který bude vhodný i pro firmy menší a střední velikosti, a zároveň se bude jednat o moderní aplikaci s budoucností a možností dalšího růstu. Z široké nabídky různých softwarů byla nakonec zvolena inženýrská platforma Engineering Base (EB), ze které byly vybrány odpovídající licence orientované na tento segment trhu.

Správnost tohoto rozhodnutí se projevila po velice krátké době. Již vlastní zaučení bylo velmi rychlé a to především díky intuitivnímu a celosvětově známému prostředí z MS Office. „Nyní se můžeme spolehnout, že námi dodávané řešení a dokumentace je v každém případě konzistentní a dodávané v nejkratším možném čase,“ dodává Ing. Šuriansky, jednatel společnosti ART Žarnovica, s.r.o.

Mezi přínosy nasazení platformy EB tak patří nejen rychlejší zpracování dokumentace a s tím související vyšší konkurenceschopnost, ale také přehlednost databázového výstupu dokumentace, kterou si pochvalují zákazníci ART Žarnovica. Výsledkem je praktické ověření vhodnosti nasazení platformy EB i pro malé a střední firmy.

Ozvěte se nám


Bližší informace o tom, jak Vámi vyplněné osobní údaje zpracováváme, naleznete zde.

DALŠÍ ZPRÁVY ZE SEKCE: NOVINKY a ČLÁNKY

Sociální sítě