Potkejte se s námi na MSV v Brně

05. 10. 2023

Od 10. do 13. října 2023 se na brněnském výstavišti uskuteční mezinárodní strojírenský veletrh o klíčových tématech, letos zaměřen na efektivní a udržitelný průmysl. Zástupci TECHNODATu budou na místě a rádi si s Vámi dohodneme schůzku.

Digitální transformace je nyní jedním z klíčových témat celosvětového vývoje. Chceme sdílet své znalosti a zkušenosti o digitální transformaci a komplexním řešení 3DEXPERIENCE od Dassault Systems. 3DEXPERIENCE poskytuje konkurenční výhodu v rámci průmyslu, který se rychle mění a kde je čím dál více výzvou čelit silné konkurenci. 

  • Zajímají Vás trendy, zkušenosti a obchodní příležitosti ve 3D tisku? Pojďte se potkat a seznámit s nejnovějšími pokroky v produktivní aditivní výrobě a s možnostmi jejich uplatnění v praxi prostřednictvím reálných ukázek a zkušeností českých uživatelů. V rámci programu vystoupí s příspěvkem Digitální softwarová řešení od konstruování přes simulace po aditivní výrobu Andrzej Welyczko, Dassault Systemes. Největší konference o profesionálním 3D tisku Fórum aditivní výroby 2023 proběhne 11. října v kongresovém sálu E1 v pavilonu E. 
  • Můžete si také vytvořit profil zde a jednoduše dohodnout schůzku přímo se zástupci naší společnosti Jiří TĚHNÍKLenka SIMONIDESOVÁ 

Těšíme se na na setkání s Vámi

TECHNODAT

 

 

Ozvěte se nám


Bližší informace o tom, jak Vámi vyplněné osobní údaje zpracováváme, naleznete zde.

DALŠÍ ZPRÁVY ZE SEKCE: NOVINKY a ČLÁNKY

Sociální sítě