Pokračující spolupráce firem Technodat Elektro a Teco

elektro Engineering Base ELCAD 25. 11. 2016

Firmy Technodat Elektro a Teco navazují na dlouhodobou spolupráci, při které došlo k rozšíření datových souborů v systémech ELCAD/AUCOPLAN a Engineering Base o modely PLC modulů řady Foxtrot.

Společnost Teco a.s. je přední český výrobce průmyslových řídicích systémů kategorie PLC (Programmable Logic Controller), které jsou vyvíjeny, vyráběny a testovány podle mezinárodních standardů řady IEC EN 61131.

Kvalita výrobků a výrobní postupy společnosti Teco a.s. jsou od roku 1996 certifikované podle mezinárodního standardu EN ISO 9001:1994 a od roku 2002 podle EN ISO 9001:2000.

Tecomat TC700 to je modulární řídicí systém od firmy Teco a.s. Důslednou integrací mezinárodní normy IEC/EN 61131, všech osvědčených vlastností dosavadních PLC Tecomat a nových vlastností vznikl produkt, který je určen pro širokou škálu středních a velkých aplikací v mnoha odvětvích průmyslové automatizace, dopravě či technice zařízení budov. Tecomat TC700 patří k systémům se zvýšenou provozní spolehlivostí..

Tecomat Foxtrot - to je malý modulární řídicí a regulační systém od společnosti Teco a.s. Díky výkonné procesorové jednotce s bohatými komunikačními schopnostmi, promyšlenému systému vstupně/ výstupních periferií či originálnímu propojení se světem inteligentních elektroinstalací může být Tecomat Foxtrot právem označován za řídicí systém "nové generace".

Díky spolupráci s firmou Teco mohou uživatelé systémů Engineering Base a ELCAD/AUCOPLAN využít ke své projekční činnosti databanky významného českého výrobce. Další informace a přístup pro stáhnutí naleznete zde.

Ozvěte se nám


Bližší informace o tom, jak Vámi vyplněné osobní údaje zpracováváme, naleznete zde.

DALŠÍ ZPRÁVY ZE SEKCE: NOVINKY a ČLÁNKY

Sociální sítě