Poděkováni našim zákazníkům za důvěru, která přinesla ocenění pro TECHNODAT

o nás 23. 02. 2021

Rok 2020 byl komplikovaným obdobím pro většinu firem, TECHNODAT nevyjímaje. Mnoho firem muselo čelit prudkému poklesu poptávky pramenící z nejistoty v nové situaci rychle se rozšířené celosvětové pandemie.

My jsme se také potýkali začátkem minulého roku s poklesem poptávky. Situace nás přiměla změnit se, přijít s novým pohledem na situaci a adaptovat se. V tomto čase jsme se hodně zaměřili na vnitřní reorganizaci a přípravu na budoucí ekonomické období. O to více nás příjemně překvapilo ocenění od firmy Dassault Systèmes v rámci vyhodnocení obchodních partnerů, jako nejlepšího partnera v regionu střední a východní Evropy.

I když je TECHNODAT dlouhodobě oceňovaným partnerem Dassault Systèmes, toto, které bylo uděleno za nejlepší plnění prodejních cílů v ekonomicky velmi výkonném regionu, kde jsme srovnáváni s firmami z Německa, Švýcarska, Polska a Rakouska, potěší o to více. Velmi dobře si uvědomujeme, že bychom toho nedosáhli bez lidí u našich zákazníků, kteří důvěřují našim zkušenostem, schopnostem a celkovému přístupu jako i našim řešením postavěných na produktech Dassault Systèmes, které jim pomáhají a usnadňují jejich náročnou práci.

Proto toto ocenění a hlavně naše veliké DĚKUJEME ZA DŮVĚRU patří Vám. Tohle ocenění má však i méně zřejmý, ale o to silnější signál. Ať si to uvědomujeme nebo ne, situace v ekonomice a obchodu se rázem změnila a až teď skutečně vypukla další průmyslová revoluce.

To, co se dělo za poslední rok, dává zcela nový rozměr už téměř všednímu slovu trvalá udržitelnost, které bylo dosud používáno pouze v kontextu životního prostředí nebo lépe řečeno ekologie. Dnes však vidíme, že se jedná o trvalou udržitelnost celkového prostředí na život, včetně toho ekonomického. Proto naše transformace směřuje k trvale udržitelné tvorbě produktů, které mají naději uspět a pomoct jejich tvůrcům k trvalo udržitelnému podnikání v nově se formujícím světe, kde digitalizace hraje primární roli.

DALŠÍ ZPRÁVY ZE SEKCE: NOVINKY a ČLÁNKY

Sociální sítě