Ohlédnutí za prezentací Engineering Base na veletrhu ACHEMA

elektro Engineering Base o nás 08. 08. 2018

Společnost AUCOTEC AG se zúčastnila letošního mezinárodního veletrhu ACHEMA a její stánek upoutal zájem mnoha návštěvníků.

Významní hráči byly na veletrhu ACHEMA

Mezinárodní veletrh ACHEMA probíhá v pravidelném 3-letém cyklu vždy krátce před startem letní sezóny. Tento veletrh je evropskou jedničkou mezi veletrhy pro oblast chemického průmyslu a proto každá významná firma z této oblasti se veletrhu účastní. Letošního ročníku se opětovně účastnila i firma AUCOTEC, výrobce platformy Engineering Base (EB) a její účast byla více než úspěšná.

Nová produktová linie EB Plant Engineering

Na veletrhu ACHEMA byla oficiálně představena nová produktová linie platformy EB která je nabízena pod obchodním názvem EB Plant Engineering. Tato linie pokrývá kompletní návrh technologických a investičních celků od úvodní koncepce, přes zpracování procesní, elektro a MaR dokumentace až po správu provozní dokumentace. EB Plant Engineering tak nabízí celosvětově jedinečné multiprofesní řešení založené na jedné společné on-line databázi.

Podívejte se na video:

Certifikace významných partnerů

Při příležitosti účasti společnosti TECHNODAT byl jejím zástupcům předán certifikát o zastoupení pro oblast CZ/SK a vzájemné obchodní a technické spolupráci. TECHNODAT jako významný partner společnosti AUCOTEC tak potvrdil své výjimečné postavení pro oblast dodávek a implementace systémů ELCAD, RUPLAN a Engineering Base.

Ozvěte se nám


Bližší informace o tom, jak Vámi vyplněné osobní údaje zpracováváme, naleznete zde.

DALŠÍ ZPRÁVY ZE SEKCE: NOVINKY a ČLÁNKY

Sociální sítě