Networking: Odpolední posezení ve Zlíně – ohlédnutí za konferencí „Project, Agile & Leadership“

22. 10. 2021

Zajímá Vás téma projektového řízení a nemáte v pracovní době prostor pro účast na seminářích?

Využijte příležitost k odpolednímu neformálnímu setkání s jinými vedoucími projektů a lidmi, které projektové řízení zajímá.


Letos jsme opět měli možnost se zúčastnit jedné z nejlepších konferencí v oblasti projektového řízení v ČR „Project, Agile & Leadership“ pořádanou Komorou Projektových Manažerů v Praze. V rámci networkingu bychom chtěli na ni navázat sdílením zajímavých myšlenek a inspirativních příběhů, které tam zazněly. Pro přiblížení zážitku z konference budeme mít pro Vás nachystané zkrácené verze vybraných prezentací a workshopů, které jistě pomohou rozproudit diskusi.

Téma letošní konference bylo Tips & Tricks. V jeho rámci s námi své zkušenosti a triky sdílely zajímavé osobnosti z oblasti projektového řízení a leadershipu. Mnoho prezentací se zabývalo vizí, strategií a jak je pro firmu, týmy a lidi důležité, aby byly správně a srozumitelně vydefinované tak, abychom mohli všichni zabírat jedním směrem. Pokud Vás téma zaujalo, rádi se s Vámi setkáme v neformálním prostředí v budově naší společnosti kde můžeme nad šálkem čaje či kávy vše prodiskutovat. 
 

Termín: čtvrtek 4. 11. 2021 od 17 hodin

Místo konání: TECHNODAT, Štefánikova 7042, Zlín

Účast zdarma. Nutná je pouze Vaše registrace.

DALŠÍ ZPRÁVY ZE SEKCE: NOVINKY a ČLÁNKY

Sociální sítě