Konference ČK CIRED 2022

elektro Engineering Base 07. 12. 2022

Konference ČK CIRED je jednou z nejvýznamnějších událostí v oblasti distribuce a přenosu elektrické energie a v letošním roce se jí zúčastnilo téměř 700 techniků a odborníků.  25. ročník se opět konal v jihočeském městě Tábor ve dnech 8. - 9. listopadu 2022.

 Součástí národní konference je i menší výstavní prostor, kde jsme měli společný stánek s naším partnerem firmou Cadconsulting. https://www.cadconsulting.cz/

 Těší nás zájem a živé diskuse u našeho stánku k tématům automatizované tvorby datových modelů elektrických stanic, zjednodušení procesu odevzdání a připomínkování dokumentace staveb prostřednictvím platformy Engineering Base nebo komplexni implementaci BIM metodiky v oblasti přenosu a distribuce elektrické energie. Naše spolupráce s PREdistribuce se přetavila do řešení pro automatizovanou tvorbu dokumentace chytrých trafostanic, které bylo prezentováno Karlem Schmidtem z PREdistribuce v rámci bloku prezentaci v Sekci 1. Link na stažení prezentace naleznete níže.

V rámci konference byl prezentován i projekt naší společnosti podpořený Dotačním programem APLIKACE, výzva VIII - Vývoj SW ve firmě Technodat Elektro.

  • Modul A - Webový datový portál pro objektově orientovanou dokumentaci
  • Modul B - Automatizovaná tvorba dokumentace technologií elektrických stanic přenosové a distribuční soustavy prostřednictvím SW Engineering Base

 Setkali jsme se s řadou našich zákazníků a uživatelů systému Ruplan a Engineering Base a jsme rádi i za nové kontakty a podněty k další spolupráci. Považujeme naši účast za úspěšnou, neboť konference ČK CIRED je jedinečné setkání odborníků na „jednom místě“ zejména z České a Slovenské republiky.

Tešíme se na příští CIRED 2024.

SYSTÉM AUTOMATIZOVANÉ TVORBY PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE CHYTRÝCH TRAFOSTANIC

Ozvěte se nám


Bližší informace o tom, jak Vámi vyplněné osobní údaje zpracováváme, naleznete zde.

DALŠÍ ZPRÁVY ZE SEKCE: NOVINKY a ČLÁNKY

Sociální sítě