Jak ušetřit čas a prostředky s EXALEAD OnePart?

3DEXPERIENCE EXALEAD 10. 11. 2016

Extrémně účinný nástroj pro rychlé nalezení a srovnání podobných součástí pomáhá stanovit reálné ceny při zajištění ziskovosti.

Každý obchodník, tvořící nabídky, potřebuje znát pro správné stanovení ceny velké množství informací. Tyto informace jsou často založené na osobní zkušenosti daného obchodníka. Avšak i velmi zkušený obchodník si často nemůže vzpomenout na konkrétní data a čísla. Tyto informace pak musí dohledávat ve firemní databázi (ERP systém, Excely, soubory na disku nebo serveru a jiné). Samozřejmě, že s velikostí databáze znalostí neroste jen přesnost vyhledávaných informací, ale i náročnost na jejich samotné vyhledání. A ta náročnost je zejména časová, tedy ta nejdražší komodita každého člověka-zaměstnance.

Řešení Exalead OnePart pomáhá obchodníkům zejména strojírenských firem najít na základě mnoha parametrů požadované informace během několika málo vteřin. Nejvýznamnějším parametrem je tvarová podobnost vyráběné součásti nebo výrobku, který má součást vytvořit. Vyhledaná data je možné ihned analyzovat a vzájemně porovnat. K vybrané součásti je už pak velice snadné dohledat potřebné informace v související dokumentaci jako rozpočty, cenové nabídky, kusovníky, skutečné náklady, ale i vzniklé problémy, které nám dokáží předpovědět možná rizika.

To vše vede k rychlému a přesnému stanovení ceny. Obchodník má tedy všechny prostředky pro rychlé uspokojení poptávky zákazníka, stanovení reálné ceny při zajištění ziskovosti a také možnost obsloužit více zákazníků.

Z těchto přínosů je zřejmé, že návratnost do řešení vyhledávání pomocí EXALEAD OnePart je ve velmi krátkém časovém horizontu. A opravdu je to v řádech měsíců.

Ozvěte se nám


Bližší informace o tom, jak Vámi vyplněné osobní údaje zpracováváme, naleznete zde.

DALŠÍ ZPRÁVY ZE SEKCE: NOVINKY a ČLÁNKY

Sociální sítě