Hlavní výzvy pro výrobce kabelových svazků

elektro Engineering Base 03. 11. 2016

Díky nástroji Engineering Base získávají výrobci kabelových svazků výraznou konkurenční výhodu ve formě úspory času a sdružení všech dat v jedné SQL databázi.

Výrobci kabelových svazků se jako každá obchodní společnost dennodenně setkávají s obchodně-technickými procesy, tj. poptávka od potenciálního zákazníka, vypracování cenové nabídky, objednávka od zákazníka, příprava samotné výroby a výroba. Zvládnutí tohoto procesu je alfou a omegou obchodních výsledků společnosti.

Při činnostech v rámci tohoto procesu se nezřídka vyskytuje ruční přepisování dat, chyba při ručním přepisu se pak přenáší celým životním cyklem kabelového svazku. Častokrát putují informace z jednoho systému do jiného systému, kdy se také ztrácí drahocenný čas.

1 systém pro celý cyklus produkce

Technodat Elektro nabízí svým zákazníkům relativně jednoduché, avšak velmi účinné a praktické řešení. Toto řešení je postaveno na základě databázové objektově orientované platformy Engineering Base. V rámci unikátní filozofie Engineering Base je možné do katalogu importovat všechna potřebná data k přípravě cenové nabídky, cenu za jednotlivé položky, čas potřebný na montáž položky a další.

Případně je možné Engineering Base integrovat s firemním informačním systémem a pracovat v Engineering Base s neustále aktuálním katalogem produktů.

V praxi pak celý proces začíná a končí v Engineering Base. Proces začíná importem podkladů od zadavatele, optimalizací topologie, exportem cenové nabídky. V případě získání zakázky u zadavatele se využijí data vytvořená při tvorbě cenové nabídky, vygeneruje se technologický postup spolu s montážním podkladem a svazek je tak připraven na výrobu. Pracovník během celého procesu nemusí opustit prostředí Engineering Base.

Engineering Base přináší výraznou konkurenční výhodu

Tyto jedinečné vlastnosti systému Engineering base jej dělají ideálním pomocníkem při optimalizaci projekčních a výrobních procesů a přináší firmám skvělou investiční příležitost pro zkvalitnění a zrychlení všech vnitropodnikových procesů a poskytuje tak významnou úsporu času a s ním souvisejících nákladů.

Ozvěte se nám


Bližší informace o tom, jak Vámi vyplněné osobní údaje zpracováváme, naleznete zde.

DALŠÍ ZPRÁVY ZE SEKCE: NOVINKY a ČLÁNKY

Sociální sítě