Engineering Base na veletrhu SPS IPC Drives

elektro Engineering Base 20. 11. 2017

Koncept Cloudu a Cloudových aplikací pro větší flexibilitu a bezpečnost

Na letošním veletrhu SPS IPC Drives představí společnost AUTOTEC, výrobce platformy Engineering Base, svoje řešení v Cloudu.

Cloudová koncepce umožňuje nejen projektování strojů, zařízení a mobilních systémů bez nákupu serverového hardwaru, ale zároveň poskytuje požadovanou škálovatelnost v prostředí Cloudu. Platforma Engineering Base (EB) může tak být použita na jakémkoli zařízení, bez ohledu na použitý hardware u klienta. To umožňuje uvnitř organizace nabízet EB modelem „software jako služba“ (SaaS).

Jako prvky Cloudového konceptu jsou pro určité oblasti připraveny Cloudové aplikace. Tyto aplikace zjednodušují mobilní přístup k inženýrským datům v EB a také umožňují mobilní vytváření dat při vybraných operacích. Cloudové aplikace jsou založeny na formátu HTML5 a mohou být použity v zařízeních Android, Windows, iOS nebo webových prohlížečích.

Použití Cloudu a Cloudových aplikací je možné díky jedinečné architektuře EB, která umožňuje přístup k inženýrským datům založený na webových službách prostřednictvím samostatného aplikačního serveru mezi databází a klientem.

Bližší informace je možné získat na veletrhu SPS IPC Drives v Norimberku ve dnech 28. - 30. listopadu 2017 přímo na stánku společnosti AUCOTEC v hale 6, stánek 110.

Ozvěte se nám


Bližší informace o tom, jak Vámi vyplněné osobní údaje zpracováváme, naleznete zde.

DALŠÍ ZPRÁVY ZE SEKCE: NOVINKY a ČLÁNKY

Sociální sítě