Seminář: Digitalizace vývoje výrobků – strašák nebo pomocník?

semináře 05. 02. 2020

Naskočí Vám husí kůže jen co slyšíte Průmysl 4.0?

Již Charles Darwin tvrdil, že přežijí jen ti, kteří se dokážou nejlépe přizpůsobit nevyhnutelným změnám. Probíhající digitální revoluce nejenže přináší významné změny podnikatelského prostředí, ale také je výrazně akceleruje. Digitální provázanost produktových informací je v dnešní době nezbytná. Stejně jako dnes už chytré telefony používají i děti, svůj vývoj a výrobu budou muset novým podmínkám přizpůsobit všichni, kteří chtějí zůstat konkurenceschopní.

Proč digitalizovat?

  • Budete mit svoje data pod kontrolou a využijete na maximum know-how z předchozích projektů.
  • Konstruktéři budou pracovat efektivněji - méně administrativy, více konstruování.
  • Zlepšíte interní komunikaci v průběhu vývoje výrobku - do vývoje jsou zapojeni všichni potřební ve firmě a mají možnost spolu komunikovat nad 3D modelem.

Zatímco přední inovátoři už na změnách pracují, řada firem se ještě domnívá, že se jich to netýká. Není třeba se změn obávat, stačí využít příležitost a inspirovat se. 

Zveme Vás na seminář, kde se dovíte více o důležitosti a významu digitalizace v podniku. Jak moderní technologie podporují digitalizaci procesu inovace výrobků, Vám představíme   prostřednictvím softwarového řešení 3DEXPERIENCE, které podporuje celopodnikovou digitální provázanost.

Proč se semináře zúčastnit?

  • Dozvíte se, jak digitalizovat v krátkém čase bez vysokých investic do infrastruktury.
  • Inspirujte se jinými - ověřeno významnými zákazníky.
  • Dopřejte konstruktérům prostor pro tvořivost a přitom ušetřete čas při návrhu výrobku.
  • Dozvíte se, jak snížit chyby ve výrobě a zvýšit tak svůj zisk.
  • Firmy, které investují do inovací, hlásí návratnost v řádu měsíců.

Seminář pořádá společnost TECHNODAT, která je expert přes digitalizaci firemních procesů v oblasti návrhu průmyslových výrobků. S lídry na českém a slovenském trhu spolupracujeme již téměř 30 let. Získáváme mnoho zkušeností i od tisíce zákazníků Dassault Systèmes v jiných zemích. Disponujeme propracovaným systémem procesních zkušeností, kterými vás chceme inspirovat k digitalizaci vaší společnosti. TECHNODAT jako jediný z partnerů v České republice a na Slovensku získal ocenění PLATINUM PARTNER Dassault Systèmes pro letošní rok. Jedná se o nejvyšší urověň v klasifikaci partnerů. 

Termín: 7. 4. 2020 v 9.30 hodin

Místo:  Obchodní dům, Zlín

 

Termín: 9. 4. 2020 v 9.30 hodin

Místo: hotel Elizabeth, Trenčín

Nevyhovuje Vám termín a místo? Vyberte v registračním formuláři pro Vás přijatelnou lokalitu a my Vás budeme co nejdříve kontaktovat.

Chci se registrovat na seminář


Bližší informace o tom, jak Vámi vyplněné osobní údaje zpracováváme, naleznete zde.

DALŠÍ ZPRÁVY ZE SEKCE: NOVINKY a ČLÁNKY

Sociální sítě