CATIA Connected Engineering

10. 12. 2023

Když se spojí efektivní spolupráce s nejvyšší kvalitou inženýrství, vznikne vítězná kombinace, která rozšiřuje stávající uživatelské zkušenosti s CATIA o nové možnosti a funkce. Uživatelé V5 mohou využívat výhod platformy 3DEXPERIENCE® v cloudu a ocenit mobilitu, spolupráci a bezpečnost, které nabízí. 

CATIA Connected Engineering kombinuje digitální kontinuitu role Collaborative 3D Designer v cloudu s výkonem balíčků CATIA Engineering Excellence. Nabízí možnost zvýšit produktivitu využitím rozsáhlého portfolia funkcí dostupných na platformě 3DEXPERIENCE. Využijte rozšířenou sadu aplikací pro vytváření a správu sofistikovaných strojírenských projektů, včetně návrhu dílů, plechů, nástrojů, návrhu sestav, funkčních tolerancí a anotací, simulací kinematiky a uložení, pokročilého návrhu povrchů a dalších. 

Collaborative 3D Designer v cloudu propojuje uživatele CATIA V5 s platformou 3DEXPERIENCE a umožňuje jim spravovat a sdílet návrhy a dokumenty přímo z CATIA V5. Uživatelé mohou využívat webové aplikace platformy ke správě, označování a vizualizaci návrhů kdekoli, kdykoli a na jakémkoli zařízení. 

 

  • CATIA ENGINEER EXCELLENCE 

Základní balík pro základní 3D modelování a montáž s jedinečným 2D/3D přístupem pro koncepční návrh. 

  • CATIA MECHANICAL ENGINEER EXCELLENCE 

Výkonný balík aplikací navržený tak, aby umožňoval vytváření a správu sestav a dílů v jednotném 3D prostoru. 

  • CATIA MECHANICAL AND SHAPE ENGINEER EXCELLENCE 

Sofistikovaný a pokročilý balík pro mechanický a tvarový návrh, který doplňuje proces definování výrobku a vysoce kvalitního modelování povrchu. 

 

Toto je příležitost získat cenově výhodný rozšířený balík specializovaných aplikací, který vám umožní: 

  • Zkrátit dodací lhůty: zkrátit dobu návrhu pomocí skutečného souběžného inženýrství u složitých dílů a sestav. 
  • Aktuální a kompletní informace přímo ve 3D: Spojte všechny informace o výrobku do 3D modelu, čímž snížíte množství papírování. 
  • Opakované použití a vylepšení stávajících komponent: Díky bohaté nabídce standardních a uživatelem definovaných šablon a komponent může konstruktér navrhovat rychleji než kdy dříve a soustředit se na úkoly s přidanou hodnotou. 
  • Zlepšit kvalitu návrhu výrobku: Vytvářejte vysoce kvalitní a složité mechanické tvary 

 

Ozvěte se nám


Bližší informace o tom, jak Vámi vyplněné osobní údaje zpracováváme, naleznete zde.

DALŠÍ ZPRÁVY ZE SEKCE: NOVINKY a ČLÁNKY

Sociální sítě