CATIA 3DEXPERIENCE Trial za 399€ včetně školení od TECHNODATU

14. 12. 2022

Profesionální nástroje z oblastí CAD, CAM, CAE a PLM jsou k dispozici na vyzkoušení za symbolickou cenu oproti hodnotě, kterou přinášejí koncovým zákazníkům. Na 3 měsíce nyní můžete plnohodnotně vyzkoušet veškeré moduly 3DEXPERIENCE, tedy CAD CATIA,CAM DELMIA, PLM ENOVIA a CAE SIMULIA za 399€/osobu. V ceně je také workshop a online výukové materiály

     

Vyzkoušejte si:

  • Parametrický 3D návrh výrobku: Každý díl, výrobek, sestavu, produkt lze navrhovat genericky, aby bylo možné v budoucnu dělat účelové změny a konfigurace rychle a bez chyb. 
  • Optimalizaci ploch a kompenzaci odchylek: Komplexní nástroj pro výrobce vstřikovacích forem umožňuje formy navrhovat a opravovat s maximální mírou automatizace. Zkrátí se tím počet výrobních iterací.
  • Programování robotického pracoviště: Nastavit a naprogramovat celé robotické pracoviště či robotickou linku online, tedy virtuálně, s sebou nese výhody včasného odstranění většiny případných problémů a chyb, což v konečném důsledku ušetří množství peněz, času a zdrojů.
  • Strukturální simulace pevnosti: Vyzkoušet si pevnost montované sestavy dříve než je vyrobena patří ke klíčové schopnosti inženýra a konstrukční kanceláře. Šetří se tak spotřeba materiálu pomocí vhodného dimenzování. Nedostatek odladěný ve fázi návrhu se projeví výraznou úsporou prostředků pro koncového zákazníka.
  • Návrh tras pro pětiosé a více osé obrábění: Návrh drah a simulace obrábění se dnes stává nezbytností pro strojírenské dílny. Řešení DELMIA přináší pokročilé nástroje v této oblasti.
  • Virtuální realitu, kde můžete svůj návrh zkoumat pomocí certifikovaných 3D brýlí.
  • Rozšířenou realitu, pomocí které můžete mapovat, či promítat 3D návrh na stávající reálné objekty.
  • 3Dtisk a aditivní výroba jsou další propracovaná oblasti kterou v sobě 3DEXPERIENCE integruje. Především tisk kovů pomocí technologie Powder Bed Laser Sintering. Generický návrh bionických struktur je inspirován přírodou. Takto vzniká geometrie našich kostí, živočišných koster a skeletonů. V průmyslovém návrhu lze takto ušetřit materiál a zvýšit pevnost struktur.

3DEXPERIENCE je nejkomplexnější CAD/CAM/CAE/PLM/APS řešení na trhu. Díky provázanosti modulů z různých oblastí, umožňuje firmám hlubokou procesní digitalizaci. 

Ozvěte se nám


Bližší informace o tom, jak Vámi vyplněné osobní údaje zpracováváme, naleznete zde.

DALŠÍ ZPRÁVY ZE SEKCE: NOVINKY a ČLÁNKY

Sociální sítě