CABLE FORUM 2021 opět na scéně

01. 11. 2021

Po loňském odkladu jsme se ve dnech 20. – 21. října 2021 dočkali konání dvoudenního semináře. Tento již tradiční seminář nazvaný CABLE FORUM se zaměřuje na využití platformy Engineering Base (EB) při automatizaci projekčních, konstrukčních a technologických prací u výrobců dopravních zařízení a kabelových svazků.

Letošní ročník CABLE FORUM 2021 se konal v srdci jihomoravského města MikulovHotelu GALANT.

Cílem bylo představit zajímavé nové funkce platformy Engineering Base a hlavně vytvořit prostor pro diskuzi a výměnu zkušeností zákazníků z projekčních i výrobních firem elektroinstalace v dopravní technice.

Jako hosté vystoupili s novinkami o EB a se strategií do budoucna zástupci vývojového centra AUCOTEC. Tyto přednášky pak doplnili zástupci naší společnosti s informacemi o současných trendech a aktivitách v segmentu přípravy výrobní dokumentace. Zajímavé byly také informace propojení Engineering Base na jiné IT systémy.

O velmi zajímavé a přínosné příspěvky se pak podělily přednášky společností NIPASS se svým příběhem o vývoji komunálního vozidla BOCDOR a společnosti ČMŽO - elektronika, která představila renovaci historického kolejového vozidla Slovenská strela v Engineering Base. Neméně zajímavé měli přednášky i společnosti Tatra Trucks s absolutní customizací Engineering Base pro jejich specifické potřeby, Škoda Electric, SAZ Aerospace, První Signální či společnost dodávající komponenty PZK Brno. Přínos daného semináře pak podtrhl workshop konaný první den odpoledne, kde docházelo k nespočtu diskuzí na dané oborové téma.

A abychom jen nepracovali, mohli si všichni účastníci užít příjemný večer s výborným jídlem a skvělým vínem za doprovodu cimbálové muziky. 

Poděkování patří všem zúčastněným, a se všemi se těšíme na další ročník.

tým Technodat Elektro

 

 

 

 

Engineering Base - novinky 2021

Technodat Elektro - aktivity v oblasti Mobility

Škoda Electric - z ACAD do EB

Slovenska strela v Engineering Base

Engineering Base a projekční činnosti ve společnosti NIPASS

PZK Brno

Propojení Engineering Base s ERP

EB Mobile View

SAZ a Engineering Base

Engineering Base a ITF na 3Dexperience

Tatra Trucks

Ozvěte se nám


Bližší informace o tom, jak Vámi vyplněné osobní údaje zpracováváme, naleznete zde.

DALŠÍ ZPRÁVY ZE SEKCE: NOVINKY a ČLÁNKY

Sociální sítě