ENOVIA

ENOVIA I podporuje firemní spolupráci

 

ENOVIA je přední světové řešení pro firemní spolupráci, která podporuje inovaci. Díky robustnosti, bezpečnosti a spolehlivosti se ENOVIA řadí k nejvyspělejším PLM systémům na trhu.

Firemní spolupráce

ENOVIA umožňuje zabezpečenou spolupráci v reálném čase. Propojuje pracovníky v rámci firmy a jejích poboček a pomáhá v řízené komunikaci se zákazníky a dodavateli. Všichni tak mohou najít, sdílet, zkontrolovat nebo reportovat informace o produktu. Veškeré dokumenty mají svůj vlastní životní cyklus a jsou pomocí workflow navázané na firemní procesy.

Zabezpečení know-how

ENOVIA umožní firmám získat jednotný a zabezpečený zdroj informací, který zaručí, že se vždy pracuje s aktuálními daty. Pracovníci mají lepší přístup k firemnímu know-how a dokáží ho tak zúročit při dalších projektech a to i tehdy, pokud na nich dříve nepracovali.

Správa konstrukční dokumentace

ENOVIA slouží jako PDM/PLM systém, který umí spravovat 3D konstrukční data všech běžně používaných CAD systémů včetně jejich datové integrace. Konstrukční data je tak možné verzovat, bezpečně ukládat, sdílet a řídit pomocí jejich životního cyklu.

Plánování produktového portfolia

ENOVIA zvládá plné paralelní projektové řízení ve vazbě na řízení produktového portfolia. Inovace produktových řad jsou tedy přehledné, plánované a řízené. Veškerá dokumentace je svázána přímo s projekty a konkrétními úkoly, díky čemuž už není potřeba dohledávat projektovou dokumentaci. Standardem je řízení rizik a nákladů projektů i plánováni lidských kapacit.

Řízení kvality

ENOVIA standardizuje firemní procesy. Díky jejich přesné definici je zaručen postup, který vede k výslednému produktu v zákazníkem požadované kvalitě. Veškeré neshody jsou zaznamenány a následně řízeně napraveny. Samozřejmostí je podpora metod Quality Functional Deployment (QFD) a Failure Mode and Effect Analysis (FMEA).

Řízení kusovníků a jejich variant

ENOVIA umožňuje efektivně řídit konstrukční i výrobní kusovníky. Podporuje plnohodnotné změnové řízení: požadavek na změnu (CR), příkaz ke změně (CO) a změnová akce (CA). V dnešní době stále komplexnějších výrobků je nezbytné řídit varianty kusovníků a mít nástroj pro jejich rychlou konfiguraci, jenž je nyní součástí systému ENOVIA.

 

Ozvěte se nám


Bližší informace o tom, jak Vámi vyplněné osobní údaje zpracováváme, naleznete zde.

Sociální sítě