RPC PROMENS

Firma RPC Promens se věnuje vývoji a výrobě velkoplošných plastových dílů a sestav ve středních sériích technologií RIM (reaktivní vstřikování) a VF (vakuové tvarování) včetně všech návazných procesů jako je lakování, CNC ořez, montáž, ultrazvukové svařování, lepení. Díky více než 25 letým zkušenostem v oblasti konstrukce a vývoje patří RPC Promens k vyhledávaným dodavatelům pro řadu OEM zákazníků.

Přínosy

  • Vývoj a konstrukce

    Vývoj a konstrukce složitých tvarových plastových výrobků se neobejde bez použití pokročilých konstrukčních a simulačních nástrojů CATIA a CATIA Composer.


  • Řízení a spolupráce na inovaci výrobků

    3DEXPERIENCE řešení, rozšířené o platformu pro podporu vývoje výrobku včetně projektového řízení. Celé řešení bylo navrženo a implementováno v souladu s ISO TS a IATF certifikací.


  • NC programování ořezů

    Specifikem výroby jsou přesné pěti osé ořezy plastových výrobků na NC strojích, které jsou programovány v CATIA se specifickou nástavbou FASTTRIM od německé firmy CENIT.


Podívejte se na video.

 


„Nástroje 3DEXPERIENCE, dodané a implementované firmou Technodat, nám umožnují být první volbou našich zákazníků ve vývoji, výrobě a dodávkách velkých plastových dílů a sestav.“

Ing. Zdeněk RajchR&D Manager


Ozvěte se nám

Máme čtvrt století zkušeností s řešeními, která našim zákazníkům usnadňují práci. Umíme jim naslouchat a vyjít vstříc maximu jejich požadavkům. Protože jsou nároční, pomáhají nám držet se na špici v oboru a poskytovat služby na světové úrovni. Můžete mezi ně patřit i vy.

Stanislav VykoukalObchodní ředitel

+420 571 894 325

stanislav.vykoukal@technodat.eu

Sociální sítě